MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dnia 3 grudnia przypada MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.  Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w  I edycji konkursu plastycznego oraz konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną.

pod hasłem „Sprawni czy niepełnosprawni – wszyscy jesteśmy równi  i mamy takie same prawa.”

Celem konkursu jest:

• propagowanie idei integracji wśród dzieci;
  • wzbudzanie poczucia empatii dla niepełnosprawnego rówieśnika;
  • rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dziecka.

Konkurs plastyczny kierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Wilkowie. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną kierowany jest do uczniów klas V,VI,VIII.

Regulamin konkursu:

1. W konkursie biorą udział chętni uczniowie z klas I– VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Wilkowie.
  2. Zadaniem każdego uczestnika jest samodzielne wykonanie jednej pracy dowolną techniką.
  3. Do pracy należy dołączyć metryczkę (imię i nazwisko, klasa)
  4. Prace konkursowe należy składać do 2 grudnia (do pani Iwony Nowińskiej)
  5. Finał konkursu odbędzie się w 9 grudnia  2019 roku. Podczas finału konkursu, odbędzie się prezentacja wybranych prac konkursowych.
  6. Finaliści otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Autor: Iwona Nowińska