Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie

46-113 Wilków ul. Długa 38 tel. 77 419 51 92

Egzamin ósmoklasisty 2026 już za nami!

W dniach 11–13 maja 2026 roku uczniowie klas ósmych w całej Polsce przystąpili do jednego z najważniejszych egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej. W tym roku do egzaminu podeszło ponad 393 tysiące uczniów z blisko 13 tysięcy szkół.
Wśród nich znalazło się również 17 uczniów naszej szkoły, którzy z zaangażowaniem i determinacją zmierzyli się z tym wyzwaniem. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Podczas egzaminów ósmoklasiści sprawdzali swoją wiedzę z: języka polskiego matematyki języka obcego nowożytnego.
Drodzy Ósmoklasiści!
Za Wami intensywny i wymagający czas. Niezależnie od tego, jak dziś oceniacie swoje odpowiedzi, pamiętajcie, że sam udział w egzaminie był ważnym krokiem i cennym doświadczeniem. Włożyliście wiele pracy w przygotowania i zasługujecie na uznanie.
Przed Wami kolejny etap edukacji, nowe znajomości i nowe możliwości. Życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości oraz spełniania marzeń i wyznaczonych celów.
Teraz pozostaje już tylko oczekiwanie na wyniki, które uczniowie poznają 3 lipca 2026 roku.
Powodzenia!