XXI Edycja Szlachetnej Paczki

XXI Edycja Szlachetnej Paczki to dobry czas dla darczyńców Publicznej Szkoły Podstawowej w Wilkowie. Po raz kolejny udało nam się przygotować paczkę i okazać serce rodzinom potrzebującym pomocy . Radość ogromną , że mamy tak wielkie serca i umiemy się dzielić tym, co posiadamy . Jeszcze większą radością okazały się prezenty przygotowane przez naszą szkołę. Oto relacja z dostarczenia paczek , która wyraża wszystko co możemy okazać innym przez naszą pomoc : " Dawno nie widziałam takiego dużego uśmiechu! Pan Wojtek cieszył się jak dziecko, a wraz z każdą wnoszona paczką jego oczy robiły się coraz większe. Wszystko co dostał bardzo mu pomoże przetrwać najtrudniejszy okres zimowy i dzięki Waszej paczce wstąpiło w niego nowe życie i nadzieja, że będzie lepiej." Dziękując wszystkim darczyńcom za wielkie serducho w imieniu swoim i Obdarowanego życzę szczęśliwego Nowego Roku. Na pewno za rok nasze serca będą równie gorące.

Opr. A. Brycka