Wyniki sportowe w roku szkolnym 2018/2019
Wyniki sportowe w roku szkolnym
2018/2019
Mistrzostwa Polski młodzików U16- Bełchatów 23.09.2018r
Wiktoria Solecka – 6 miejsce w pchnięciu kulą
Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Namysłów
Bogusława Dudek – 1 miejsce
Karolina Barańska – 3 miejsce
Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej
1 miejsce chłopcy młodsi:
Jakub Gąsior
Paweł Durka
Kryspin Łuczek
Jakub Mętel
Jakub Dzidowski
Maciej Lenart
Mateusz Ostolski
Aleksander Pruś
Bartosz Prędki
1 miejsce chłopcy starsi:
Adam Grzybek
Dawid Foluszczyk
Maksymilian Foluszczyk
Bartosz Mela
Patryk Bułajewski
Mateusz Szybyłowicz
Hubert Seweryński
Kacper Noga
Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej
2 miejsce chłopcy młodsi:
Jakub Gąsior
Paweł Durka
Kryspin Łuczek
Jakub Mętel
Jakub Dzidowski
Maciej Lenart
Mateusz Ostolski
Aleksander Pruś
Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej
2 miejsce chłopcy starsi:
Adam Grzybek
Dawid Foluszczyk
Maksymilian Foluszczyk
Bartosz Mela
Patryk Bułajewski
Mateusz Szybyłowicz
Hubert Seweryński
Kacper Noga
Powiatowe Igrzyska LZS w LA 09.05.2019r.
60 m (2003r) dziewcząt
II m- Klaudia Szołdra
600 m(2003r)
I m - Bogusława Dudek
I m - Sztafeta 4x200m
(K.Szołdra, B. Dudek, K. Barańska ,J. Müller)
300m(2003r) chłopców
I m - Bartosz Mela
II m - Hubert Seweryński
Im -sztafeta 4x200m
(M. Mielczarek, A. Grzybek, D. Foluszczyk, H. Seweryński)
60m(2011r)
Im – Zofia Korzeniowska
60m ( 2010r)
Im – Oliwia Iżykowska
120m ( 2010r)
IIm – Maria Kilan
60m (2008r)
IIm – Zuzanna Pastuszka
60m (2007)
IIm – Aleksandra Łastowska
200m(2007r)
IIm – Amelia Pruś
Im – sztafeta 4x50m
( L. Dorobisz, Z. Pastuszka, A. Łastowska, A. Pruś)
60 m (2010r)
III m – Piotr Szczygieł
60 m (2011r)
III m – Dawid Płaczek
120 m ( 2009)
I m – Jakub Gąsior
120 m ( 2010r)
I m – Aleksander Pruś
120 m ( 2011r)
I m – Miłosz Iżykowski
II m- Kuba Maciejczyk
60m( 2008r) Chłopców
IIm Paweł Durka
60m ( 2005r)
IIM – Eryk Jankowski
300m ( 2005r)
I m - Kacper Noga
400m ( 2008r)
II m – Jakub Dzidowski
600m ( 2007r)
II m - Mateusz Ostolski
I m -Sztafeta 4x50m
( Durka, Ostolski, Gąsior, Dzidowski)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej lekkoatletyka 14.05.2019r
I m – Wiktoria Solecka – pchnięcie kulą
Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Mistrzostwa Powiatu
II m - piłka nożna dziewcząt
( K. Barańska, B. Dudek, D. Dulęba, M. Kozica, K. Łepek, J. Müller, W. Solecka, K. Szołdra, W. Zalewska)
II m – piłka nożna chłopców- Mistrzostwa Powiatu
( A. Grzybek, M. Mielczarek, P. Bułajewski, D. Foluszczyk, B. Mela, K. Noga, M. Szybyłowicz, H. Seweryński.