Jesteś tutaj:
„Mam Talent”
„Mam Talent” 
Konkurs zorganizowany 20 maja br. przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Idzikowicach.
15 uczestników z naszej szkoły,
12 wystąpień naszych reprezentantów,
Aż 33 wystąpienia z całej gminy!
Ogromna odwaga, pasja i talent młodych ludzi zrobiły na nas wielkie wrażenie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów! 
• Viktoria Martyniak
• Mikołaj Łuniewski
• Laura Szymczyk
Ale tak naprawdę, jak wspomniał dziś przewodniczący jury Pan Krzysztof Grajczak, dyrektor Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Wilkowie wygranym jest każdy, kto zdobył się na odwagę, aby zgłosić się do konkursu, przygotować swój występ i zaprezentować go przed publicznością. To wymaga ogromnej pracy, determinacji i wiary w siebie.
Chylimy czoła dla pozostałych naszych reprezentantów:
* Zuzanny Marel
* Nikoli Fabryckiej
* Zofii Sowy
* Zofii Lenart
* Antoniny Witewskiej
* Nicoli Domalewskiej, Oli Korzeniowskiej, Zuzanny Adamowicz, Hani Siwek
* Gabrysi Jarosz
* Antoniego Hejna
Podziwiamy zarówno naszych reprezentantów, jak i wszystkich pozostałych uczestników konkursu. Wielkie gratulacje dla każdego, kto odważył się stanąć na scenie! 

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Organizatorów – świetna robota! Przyjazna atmosfera, dopracowanie najmniejszych szczegółów oraz serdeczny uśmiech sprawiły, że dzisiejszy konkurs „Mam Talent” był wyjątkowym wydarzeniem. Pozytywna energia zostanie z nami jeszcze na długo!