Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie

46-113 Wilków ul. Długa 38 tel. 77 419 51 92

Wielki sukces NASZEJ SZKOŁY!

Z dumą informujemy, że NASZA SZKOŁA zdobyła III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2025/2026, które odbyły się 22 maja br. w Szkole Podstawowej nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Namysłowie.
Naszą szkołę reprezentowały:
⭐ Sandra Honc
⭐ Zuzanna Marel
⭐ Aleksandra Korzeniowska
⭐ Iliana Piesyk
⭐ Viktoria Martyniak
Dziewczęta rywalizowały w trzech konkurencjach: biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową oraz skoku w dal.
Podczas zawodów nie brakowało sportowych emocji, zaciętej rywalizacji i walki do samego końca. Nasze zawodniczki dały z siebie wszystko, pokazując ogromne zaangażowanie, ducha fair play oraz pobijając swoje rekordy życiowe
Po bardzo wyrównanej walce dziewczęta wywalczyły III miejsce!
Gratulacje należą się również nauczycielowi wychowania fizycznego Tomaszowi Pokora za wsparcie, zaangażowanie i przygotowanie uczennic do zawodów
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!