31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 29 stycznia odbył się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich- małych i dużych! W zbiórkę na rzecz tej wspaniałej akcji każdego roku angażują się uczniowie naszej szkoły. Tak też było i tym razem. Już od samego rana wolontariusze dzielnie i z dużym zaangażowaniem kwestowali przez długie godziny po ulicach Wilkowa  i Wojciechowa, aby zebrać jak największą sumę pieniędzy. Ci młodzi ludzie, którym bliska jest idea WOŚPU, witali i dziękowali każdemu z darczyńców ofiarowując swój uśmiech i symboliczne serduszko. Finał niedzielnej zbiórki miał miejsce w Domu Kultury w Wilkowie, gdzie z tej okazji odbyły się  występy artystyczne, które przyciągnęły kolejne osoby chcące wesprzeć tę coroczną inicjatywę. Wolontariusze z naszej szkoły, dzięki swej determinacji zebrali do puszek rekordową kwotę 5007,97zł i 25 Euro, a do e-skarbonki 890 zł. Wszystkim wolontariuszom, ich rodzicom i darczyńcom z całego serca dziękujemy!