Sukcesy czwartoklasistów podczas Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Namysłowie

Dzisiaj w sali Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Namysłowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W konkursie uczestniczyli zwycięzcy eliminacji gminnych ze szkół podstawowych i średnich powiatu namyslowskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4 tj. Julia Palińska, Damian Środoń i Antoni Hejna. Jesteśmy dumni z wyników naszych uczniów, którzy zwyciężając na szczeblu gminnym zaprezentowali wysoki poziom wiedzy.

Podczas kolejnego etapu uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa. Uzyskując wysoki wynik z testu, Antoni Hejna zakwalifikował się do ścisłego finału tego konkursu, gdzie odpowiadał na pytania ustne i w ostatecznej klasyfikacji zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a Antkowi życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

Kamila Nowak

W dniu wczorajszym odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej w  Namysłowie w którym brali udział Nasi uczniowie: Julia Palińska, Antoni Hejna oraz Damian Środoń – wszyscy z klasy czwartej.

Uczniowie Ci wykazali się bardzo dobrą wiedzą i umiejętnościami w tej dziedzinie.

W efekcie Antoś zajął Pierwsze Miejsce i awansował do konkursu szczebla wojewódzkiego.

Pragnę serdecznie pogratulować Naszym Bohaterom i Ich Rodzicom. Jesteśmy z Was dumni.

Roman Półrolniczak – dyrektor szkoły.