Wycieczka do kina klasy 3

Uczniowie klasy 3 wzięli udział w wycieczce do kina  we Wrocławiu na film "Dr Dolittle", który jest ekranizacją lektury. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów – słynnego Dr. Dolittle oraz jego przyjaciół w kinie IMAX w technologii 4D, gdzie mogliśmy odczuć ruch foteli, wiatr, wodę, zmianę temperatury itp. Jedną z atrakcji był środek lokomocji- przejazd pociągiem dostarczył dużo emocji. Jednym z punktów wycieczki była też  wizyta w restauracjach McDonald's  oraz KFC, do której  dzieci udały  się  na wspólny posiłek świetnie się przy tym integrując. Przed powrotem do domu zwiedziliśmy również Główny Dworzec Kolejowy we Wrocławiu. Wyjazd i film bardzo podobał się wszystkim – uczniowie z niecierpliwością czekają na następny.

Autor: Alicja Zychowicz-Włodarczyk