"Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację"

Drodzy Rodzice!

Mamy ogromną radość ogłosić, że w roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy 5, wezmą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Wspólnie Mocniejsi - Uczmy się przez integrację". To niezwykła inicjatywa, która skupia się na rozwijaniu różnorodnych umiejętności i tworzeniu silniejszych więzi między uczestnikami.

Cele tego projektu to integracja zespołu klasowego, rozwijanie pasji, kreatywności oraz promowanie nauki i wrażliwości na różnice między ludźmi. Projekt skupia się na tematach takich jak bajkowy świat, kreatywność, ekologia, język, projekty, biznes, pomysłowość, matematyka, odkrywanie, integracja, plastyka oraz sporty. Uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania umiejętności i zainteresowań, odkrywania pasji oraz zdobywania wiedzy w ciekawy i interaktywny sposób.

Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich udziału.

Projekt Pod Patronatem Honorowym:

Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE)

Teach For Poland

Intaling

Fundacja Dbam o mój zasięg

Projekt Pod Patronatem Medialnym:

Fiorello

Amos

TVP ABC

Projekt organizowany jest przez: Centrum Innowacyjnej Edukacji Interesting Lesson & Uczeń w sieci.

Koordynator: Iwona Nowińska