Anioły z naszej szkoły!

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie zbiórki na dziecięce oddziały onkologii. Akcja była zorganizowana przez fundację „Gdy liczy się czas”. Zebraliśmy bardzo wiele rzeczy, które zostały spakowane i wysłane na adres fundacji.

Dzięki wsparciu i dużemu zaangażowaniu naszych uczniów i ich rodziców udało nam się wesprzeć jeszcze jedną akcję tej fundacji- "Wylosuj Anioła”. To niezwykła inicjatywa, która przynosi uśmiech na twarze wielu dzieciom i rodzinom, daje im nadzieję na spełnienie marzeń. My spełniliśmy marzenie Pani Kamili, mamy 4 dzieci - 3 synów i córki. Niestety jeden z synów odszedł po długiej walce z nowotworem. Przygotowaliśmy dla tej rodziny paczki, w których znalazły się wymarzone zabawki dla dzieci, ubrania oraz przybory szkolne, środki czystości i kosmetyki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym

Pomaganie uskrzydla !