Sukces podczas eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - ,,Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 20 kwietnia 2024 r. w Brożcu odbyły się eliminacje na szczeblu województwa opolskiego do finału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - ,,Młodzież zapobiega pożarom”. Powiat namysłowski w kategorii wiekowej uczniów klas 1-4 reprezentował uczeń naszej szkoły - Antoni Hejna.

Antoś po raz kolejny wykazał się bardzo dużą wiedzą, uzyskał najwyższy wynik z części pisemnej, rozwiązując test o dużym stopniu trudności. Odpowiadając na pytania ustne Antek utrzymał pierwszą lokatę i tym samym wygrał zmagania o pierwsze miejsce na etapie wojewódzkim, zapewniając sobie miejsce w finale krajowym.

Naszemu Laureatowi i jego Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale krajowym