Obchody XXIII Dnia Papieskiego

Tegoroczne obchody XXIII Dnia Papieskiego uczniowie naszej szkoły rozpoczęli 15 października uroczystym apelem w Kościele Parafialnym w Wilkowie . Następnie 20 października w naszej szkole uczniowie kl. VI i VII pod opieką pani Agaty Bryckiej przygotowali uroczystą akademię, w której wyjaśnili słowa Papieża Jana Pawła II na temat cywilizacji życia . Przypomnieli znaną nam wszystkim prawdę, że życie ludzkie jest tak cenne i ważne , że trzeba je bronić od samego początku aż do końca. Uczennice klasy II pod kierunkiem pani Marii Dzwoniarek zatańczyły taniec z przesłaniem, że życie jest piękne . Podczas tego spotkania również został rozstrzygnięty konkurs „ Na najpiękniejszy różaniec„ , zostały wręczone dyplomy i drobne upominki. Apel zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem i radosną piosenką , wdzięczni za dar życia.