INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

( Opublikowana 07 listopada 2020 r.)

Szanowni Państwo i Uczniowie.

Decyzją Rządu od 09 listopada 2020 r (od poniedziałku), klasy 1-3 również przechodzą w tryb nauczania zdalnego. Wiem, że nie jest to dobra informacja dla większości, ale musimy się temu podporządkować. Obecnie prowadzę z nauczycielami konsultację aby rozpocząć tę naukę w optymalnie najlepszych warunkach dla Państwa i Naszych Malutkich Uczniów, zwłaszcza klasy pierwszej. W poniedziałek wcześnie rano spotykam się z nauczycielami w szkole aby wprowadzić jeszcze ostateczne ustalenia, o czym będziecie Państwo poinformowani przez wychowawców (na grupach). W klasach 4, 6 i 7 zajęcia zdalne odbywają się zgodnie z wcześniejszym planem.  Jednocześnie chcę zapewnić, że organizacja zajęć zdalnych odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad higieny pracy Ucznia i Rodzica. Dodatkowo proszę o zgłaszanie do wychowawców problemów technicznych i sprzętowych.

Damy radę.  Pozdrawiam serdecznie. Roman Półrolniczak