Dzień Kropki - pokaz talentów.

Nie od dzisiaj wszyscy wiedzą, że PSP Wilków to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Dziś, w ramach obchodów Dnia Kropki, został zorganizowany pokaz talentów. Celem naszej gali było zaprezentowanie tych najmłodszych i tych nieco starszych, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia. Do przeglądu talentów zgłosiło się wielu uczniów. Były pokazy multimedialne, wystawa prac plastycznych , pokaz tańca, akrobatyki, prezentacje talentu wokalnego, recytatorskiego, aktorskiego, a nawet kulinarno- cukierniczego. Okazało się, że talentów w naszej szkole nie brakuje. Wszystkim uczestnikom dzisiejszego dnia gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu waszych nieprzeciętnych zdolności.