Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Spotkanie z panią Ziemią’’

Dnia 21.04.2023r. w związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Ziemi, odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Spotkanie z panią Ziemią’’. Celem konkursu było rozwijanie, prezentacja i promowanie zdolności recytatorskich uczniów, rozwijanie wrażliwości na piękno poezji w języku ojczystym oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

W konkursie wzięli udział uczniowie kl.I-III. Swój talent recytatorski zaprezentowało łącznie 20 uczniów i uczennic. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym talentem  i zaangażowaniem przygotowując ciekawe stroje i rekwizyty.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Antoni Hejna kl.III

II miejsce – Gabriela Jarosz kl.II

III miejsce – Nikola Fabrycka kl.II oraz Liliana Szyndlarewicz kl.III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Wielkie podziękowania kierujemy również do Pani Eweliny Dzwoniarek właścicielki ,,Bajkolandii w Namysłowie’’ za zasponsorowanie nagród głównych.