,,Niebieskie Igrzyska"

Dnia 27 kwietnia w naszej szkole odbyło się ogólnopolskie wydarzenie ,,Niebieskie Igrzyska", które jest częścią obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Ma ono charakter edukacyjny i sportowo-integracyjny.Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Konkurencje drużynowe miały służyć integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi.W tym dniu uczniowie kl.1-3 mieli możliwość wykazać się niesamowitymi umiejętnościami sportowymi jak również pokonać swoje słabości.Dzieci doskonale wiedziedziały ,że liczy się idea całego wydarzenia i świetna zabawa, a nie żadna rywalizacja. Każdy tego dnia był zwycięzcom i otrzymał pamiątkowy medal.